Przejdź do głównej zawartości

Kilka słów o mnie...


Hej, to ja. Kojarzycie tą mega zabawną i charyzmatyczną bohaterkę waszej ulubionej powieści, filmu lub gry? Tą ciekawą postać, która jest odważna i pewna siebie? To ja. Taka jestem. A tak naprawdę to nie. Jestem zupełnie inna. Lubię być inna. A to jest mój blog, więc piszę na nim jak lubię i o czym lubię. Znajdziecie tutaj moje recenzje, relacje i opinie dotyczące różnych rzeczy. Bo nie skupiam się tylko na czytaniu książek albo tylko na oglądaniu filmów. Lubię być wielozadaniowa i eklektyczna.
I chcę, żeby tak właśnie wyglądał ten blog. Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Chętnie odpowiem. 

Lilith April Jones

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wakacyjna przygoda - kilka słów o "Gdzie jest skrzynia z karabinami?"

#czytanie to nie jedyna moja pasja

Cześć! Dzisiaj mam dla Was post w ramach akcji organizowanej przez Z książką do łóżka, która ma na celu udowodnienie innym, że MY – bookblogerzy, książkoholicy, nałogowi czytacze, a przede wszystkim po prostu CZYTELNICY – mamy też inne pasje.   W zakładce O mnie możecie przeczytać, że lubię różne rzeczy, ale nie skupiam się tam na niczym konkretnym. Korzystając z okazji, że mogę wziąć udział w akcji #czytanie_to_nie_jedyna_moja_pasja, krótko opiszę moje poza czytelnicze pasje i przybliżę Wam trochę moją osobę. Uwielbiam próbować różnych rzeczy oraz rozwijać je na wiele sposobów, ale tym razem skupię się na 3 konkretnych pasjach.
Punkt pierwszy – KREATYWNOŚĆ
Kreatywność ciężko nazwać pasją czy hobby. Jednak moją pasją jest jej rozwijanie. A możliwości jest milion! Ja najczęściej wypełniam kolorowanki dla dorosłych i antystresowe. Można się śmiać, że kolorowanki to są dla dzieci, ale pokolorowanie jednego szczegółowego obrazka, zajmuje naprawdę dużo czasu i nie jest takie proste. Jeż…

Intrygująca opowieść w Rio - kilka słów o "Siedmiu siostrach"